Marie Passerová - Chalupy v horách

Olej na překližce, 12x15 cm. Signováno vpravo dole Passerová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 20 cm

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

111392. Chalupy v horách
Dražba ukončena:28.02.2024 21:08:51
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč