Marie Passerová - Chaloupka v Beskydech

Olej na kartonu, 18x24 cm. Signováno vpravo dole Passerová. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 27 cm

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

76087. Chaloupka v Beskydech
Dražba ukončena:28.04.2022 22:57:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč