Marie Passerová - Cesta krajinou

Olej na překližce, 11x14 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 21 cm

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

99586. Cesta krajinou
Dražba ukončena:23.07.2023 21:14:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč