Marie Passerová - Cesta k lesu

Olej na překližce, 8x10 cm Signováno vpravo dole Passerová. Rámováno.

Nejdelší strana: 16 cm

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

152452. Cesta k lesu
Zbývá:16 dnů, 4 hodin
Konec dražby:28.01.2026 21:41:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 23.12.2025 19:54:15 8103