Marie Passerová - České Švýcarsko

Olej na překližce, 10x13 cm. Signováno vpravo dole Passerová. Rámováno.

Nejdelší strana: 20 cm

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

151892. České Švýcarsko
Dražba ukončena:28.12.2025 22:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč