Akvarel, 36x40 cm. Signováno vpravo dole Ondrová. Rám, pasparta, sklo.
Nejdelší strana: 50 cm
o autorovi: 1941
Malířka. Studovala na SUPŠ v Brně u profesorů Bruknera a Ranného. Věnuje se malbě.