Marie Martínková - Třešně v míse

Olej na kartonu, 27x35 cm. Signováno vlevo dole M. Martinková. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodila se v Lochenici u Hradce Králové roku 1886.
Studovala pražskou UMPRUM u prof. Schikanedera, poté AVU v Mnichově a v Paříži u prof. Dědiny. Ve své tvorbě se věnovala protrétům, žánrovým tématům a zátiším.

66371. Třešně v míse
Dražba ukončena:26.09.2021 20:46:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč