Marie Martínková

66371. Třešně v míse

popis: Olej na kartonu, 27x35 cm. Signováno vlevo dole M. Martinková. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodila se v Lochenici u Hradce Králové roku 1886.
Studovala pražskou UMPRUM u prof. Schikanedra, poté AVU v Mnichově a Paříži u prof. Dědiny. Ve své tvorbě se věnovala protrétům, žánrovým tématům a zátiším.

zbývá: 1 dnů, 9 hodin

konec dražby: 26.09.2021 20:28:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč