Marie Martínková - Tomašovská

301101. Žena s náhrdelníkem

popis: Olej na kartonu, 48x40 cm. Signováno vlevo dole M. Martínková. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: Narodila se v Lochenici u Hradce Králové roku 1886.
Studovala pražskou UMPRUM u prof. Schikanedra, poté AVU v Mnichově a Paříži u prof. Dědiny. Ve své tvorbě se věnovala protrétům, žánrovým tématům a zátiším.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

dražba ukončena: 30.09.2019 20:02:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 30.09.2019 19:48:45 3781
700 Kč 26.09.2019 21:58:38 966