Marie Kuklová - Portrét dívky

Olej na sololitu, 20x17 cm. Signováno vlevo dole M. Kuklová 81. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 34 cm

o autorovi: 1903 – 1987

78014. Portrét dívky
Dražba ukončena:22.05.2022 20:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč