Marie Kuklová - Evita

Olej na kartonu, 21x17 cm. Signováno vpravo dole M. Kuklová. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903 – 1987

305796. Evita
Dražba ukončena:10.08.2020 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč