Marie Kubištová (Alma Excelsior) - Kytice pivoněk

Akvarel, 50x37 cm. Signováno vpravo dole Alma Excelsior. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 – 1956
Narodila se v Brně. Alma Excelsior, vlastním jménem Marie Kubištová, roz. Formánková, byla jednou z málo vzpomínaných prvorepublikových učitelek esoteriky, navazovala na německého esoterika Rudolfa Steinera. Psala knihy o hermetice, její květinová zátiší se občas objevují na trhu s uměním.

63529. Kytice pivoněk
Dražba ukončena:25.08.2021 22:18:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč