Marie Kubištová (Alma Excelsior) - Květiny ve džbánku

Kombinovaná technika, 51x36 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1887 – 1956
Narodila se v Brně. Alma Excelsior, vlastním jménem Marie Kubištová, roz. Formánková, byla jednou z málo vzpomínaných prvorepublikových učitelek esoteriky, navazovala na německého esoterika Rudolfa Steinera. Psala knihy o hermetice, její květinová zátiší se občas objevují na trhu s uměním.

108871. Květiny ve džbánku
Dražba ukončena:10.01.2024 21:15:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč