Marie Klimovičová - Znovu ukřizování

Kombinovaná grafická technika 7/30, 57x47 cm. Signováno tužkou vpravo dole M. Klimovičová Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1927 – 1993
Grafička bulharského původu. Studovala u prof. Staikova na Akademii v Sofii a u prof. Silovského na AVU v Praze. Věnovala se malbě, keramice a ilustracím. Ve volné grafické tvorbě používala techniku suché jehly, litografie i dřevořezu, později barevné kombinované techniky. Byla členkou SČUG Hollar. Její práce jsou zastoupeny ve významných českých galeriích i v cizině.

92010. Znovu ukřizování
Dražba ukončena:12.03.2023 21:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč