Marie Klimovičová - Konvolut 2 leptů - Praha

Lepty, 59x49 cm a 64x50 cm. Signovány vpravo dole M. Klimovičová. Volné listy.

o autorovi: 1927 – 1993
Grafička bulharského původu. Studovala u prof. Staikova na Akademii v Sofii a u prof. Silovského na AVU v Praze. Věnovala se malbě, keramice a ilustracím. Ve volné grafické tvorbě používala techniku suché jehly, litografie i dřevořezu, později barevné kombinované techniky. Byla členkou SČUG Hollar. Její práce jsou zastoupeny ve významných českých galeriích i v cizině.

84775. Konvolut 2 leptů - Praha
Dražba ukončena:02.10.2022 20:56:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč