Marie Klimovičová - Konvolut 2 grafických prací - Šedá krajina a Kafka

Kombinované techniky, 64x49 cm a 58x49 cm. Signovány tužkou M. Klimovičová. Volné listy.

o autorovi: 1927 – 1993
Grafička bulharského původu. Studovala u prof. Staikova na Akademii v Sofii a u prof. Silovského na AVU v Praze. Věnovala se malbě, keramice a ilustracím. Ve volné grafické tvorbě používala techniku suché jehly, litografie i dřevořezu, později barevné kombinované techniky. Byla členkou SČUG Hollar. Její práce jsou zastoupeny ve významných českých galeriích i v cizině.

78071. Konvolut 2 grafických prací - Šedá krajina a Kafka
Dražba ukončena:22.05.2022 21:03:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč