Marie Jaňourová - Rybník

Olej na plátně, 53x101 cm. Signováno vpravo dole M. Jaňourová. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

29505. Rybník
Dražba ukončena:27.03.2019 19:11:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 20.03.2019 18:05:46 1101
800 Kč 13.03.2019 15:29:23 3932