Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vpravo dole M. Hlobilová. Rámováno.
Nejdelší strana: 80 cm
o autorovi: 1903-1999
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč