Marie Hlobilová - Mrkvičková - Vltava u Roztok

Akvarelový pastel, 28x40 cm, signováno vlevo dole M. Hlobilová. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

31984. Vltava u Roztok
Dražba ukončena:16.05.2019 21:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč