Marie Hlobilová - Mrkvičková - Soubor 3 prací

Kombinované techniky, 29x41 cm. Signovány vpravo dole M. Hlobilová. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1903-1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

40536. Soubor 3 prací
Dražba ukončena:12.02.2020 20:26:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 31.01.2020 17:18:43 238
600 Kč 29.01.2020 4:06:33 2467