Marie Hlobilová - Mrkvičková - Portrét Dany

Nejdelší strana: 80 cm

Olej na plátně, 65x50 cm. Signováno vlevo dole M. Hlobilová. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází z umělecké pozůstalosti Dany Hlobilové.

o autorovi: 1903-1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

152439. Portrét Dany
Zbývá:16 dnů, 4 hodin
Konec dražby:28.01.2026 21:28:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč limit (29.12.2025 23:25:45) 19650