Marie Fischerová - Kvěchová - Veselé děvčátko

Kolorovaná kresba na papíře, 15 x 12 cm, rámováno v paspartě, zaskleno. Signováno vpravo dole, datováno 1949. Kolem kresby skvrny.

323. Veselé děvčátko
Dražba ukončena:24.04.2013 20:30:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč

1 500 Kč 22.04.2013 22:27:00 114