Olej na plátně, 75x100 cm. Signováno dole uprostřed Ehlerová 1975. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1907 – 1979
Malířka, pedagožka. Studovala uměleckoprůmyslovou školu v Praze a na AVU v Praze speciální školu prof. Obrovského. Vyučovala kreslení v Brně. Věnovala se portrétní tvorbě a zátiším. Vystavovala se Sdružením výtvarných umělců Aleš.