Marie Ehlerová - Rozhodujicí boj o Brno

Olej na plátně, 75x100 cm. Signováno dole uprostřed Ehlerová 1975. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Marie Ehlerová
22749. Rozhodujicí boj o Brno
Dražba ukončena:27.09.2018 20:54:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč limit (27.09.2018 20:41:36) 3918