Marie Baboučková - Závodník

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole M. Baboučková 2023. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

Nejdelší strana: 70 cm

112903. Závodník
Dražba ukončena:28.03.2024 20:22:28
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč