Marie Baboučková - Zamrzlá

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole M. Baboučková 2023. Nerámováno.

Pozn.: Certifikát pravosti k dílu přiložen.

Nejdelší strana: 70 cm

107203. Zamrzlá
Dražba ukončena:14.12.2023 21:30:28
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč