Marie Baboučková - Všechno je jinak

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole M. Baboučková 2023. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

Nejdelší strana: 70 cm

111544. Všechno je jinak
Dražba ukončena:29.02.2024 21:00:47
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč