Marie Baboučková - Vítr ve vlasech

Olej na plátně, 80x120 cm. Signováno vlevo dole M. Baboučková 2023. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

Nejdelší strana: 120 cm

vydraženo velký formát
104210. Vítr ve vlasech
Dražba ukončena:26.10.2023 22:19:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč