Marie Baboučková - Ulice v pohybu

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole M. Baboučková 2023. Nerámováno.

Pozn.: Certifikát pravosti k dílu přiložen.

Nejdelší strana: 70 cm

105654. Ulice v pohybu
Dražba ukončena:30.11.2023 21:54:03
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč