Marie Baboučková - Tanec v prostoru

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole M. Baboučková 2022. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

94689. Tanec v prostoru
Dražba ukončena:31.05.2023 21:55:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč