Marie Baboučková - Tančící pár

Olej na plátně, 80x120 cm. Signováno vlevo dole M. Baboučková 2022. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

Nejdelší strana: 120 cm

vydraženo velký formát doporučujeme
105660. Tančící pár
Dražba ukončena:30.11.2023 21:49:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč