Marie Baboučková - Odevzdaná Atlantidě

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole M. Baboučková 2023. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

Nejdelší strana: 70 cm

115650. Odevzdaná Atlantidě
Zbývá:12 dnů, 17 hodin
Konec dražby:30.05.2024 20:03:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 300 Kč