Marie Baboučková - Michaela

Olej na plátně, 80x120 cm. Signováno vpravo dole M. Baboučková 2021. Nerámováno.

Nejdelší strana: 120 cm

92590. Michaela
Dražba ukončena:12.04.2023 20:40:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč