Marie Baboučková - Lobbisti

Olej na plátně, 80x120 cm. Signováno vlevo dole M. Baboučková 2025. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

150997. Lobbisti
Dražba ukončena:11.12.2025 20:48:10
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč