Marie Baboučková - Energie skrze nás

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole M. Baboučková 2023. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

114385. Energie skrze nás
Dražba ukončena:25.04.2024 22:42:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč