Marie Passerová - Zimní krajina s řekou

Olej na překližce, 12x16 cm, signováno vlevo dole Passerová, rám.

1903, Praha
Studovala soukromě u malířů Václava Eichnera a Josefa Tříšky. Kromě malby se věnovala také ilustraci.

3254. Zimní krajina s řekou
Dražba ukončena:25.11.2015 22:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč