Marie Passerová - V lese za vesnicí

Olej na překližce, 10x13 cm, signováno vlevo dole Passerová, rám.

1903, Praha
Studovala soukromě u malířů Václava Eichnera a Josefa Tříšky. Kromě malby se věnovala také ilustraci.

1977. V lese za vesnicí
Dražba ukončena:26.03.2015 19:40:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč