Marie Passerová - Smrkový les

Olej na kartonu, 10x12 cm, signováno vpravo dole Passerová, rám.

1903, Praha
Studovala soukromě u malířů Václava Eichnera a Josefa Tříšky. Kromě malby se věnovala také ilustraci.

4989. Smrkový les
Dražba ukončena:26.05.2016 22:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč