Marian Komáček

60700. Čtvercové zátiší

popis: Olej na plátně, 40x40 cm. Signováno vpravo nahoře M. Komáček. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází ze sbírky houslového mistra Jaroslava Svěceného. Vzadu štítek s podpisem Jaroslava Svěceného.

o autorovi: 1959 - slovenský malíř

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

zbývá: 8 dnů, 6 hodin

konec dražby: 30.06.2021 19:34:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč