Marian Komáček

60929. Červená rybka

popis: Olej na plátně, 70x105 cm. Signováno vpravo nahoře M. Komáček. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází ze sbírky houslového mistra Jaroslava Svěceného. Vzadu štítek s podpisem Jaroslava Svěceného.

o autorovi: 1959 - slovenský malíř

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

dražba ukončena: 01.07.2021 20:15:23

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 500 Kč