Marian Komáček - Červená rybka

Olej na plátně, 70x105 cm. Signováno vpravo nahoře M. Komáček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1959 - slovenský malíř

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

Marian Komáček
60929. Červená rybka
Dražba ukončena:01.07.2021 20:15:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč