Olej na plátně, 59x39 cm. Signováno vpravo dole M. Medvecká. Rámováno.
Stav: Malba mírně poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Dílo dochází z majetku p. Schürgera, osobního přítele malířky.
Nejdelší strana: 70 cm
o autorovi: 1914 - 1987
Slovenská malířka.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.