Olej na sololitu, 24x35 cm. Signováno vpravo dole M. Medvecká. Rám.
Ppzn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..
o autorovi: 1914 - 1987
Slovenská malířka.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.