Mária Medvecká - Matka s dítětem

Detail položky

Detail položky

Pastel, 35x27 cm. Signováno vpravo dole M. Medvecká. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

 

o autorovi: 1914 - 1987
Slovenská malířka.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

vydraženo
77206. Matka s dítětem
Dražba ukončena:25.05.2022 21:31:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
5 500 Kč 25.05.2022 21:28:23 2368
5 000 Kč limit (25.05.2022 21:25:42) 1488
5 000 Kč limit (25.05.2022 21:25:43) 2368
4 800 Kč limit (25.05.2022 21:24:44) 1488
4 800 Kč limit (25.05.2022 21:24:45) 2368
4 600 Kč 25.05.2022 21:23:06 1488
4 500 Kč 25.05.2022 21:22:49 2368
4 400 Kč limit (25.05.2022 21:22:48) 1488
4 200 Kč 25.05.2022 21:21:23 1488
4 100 Kč limit (25.05.2022 21:21:22) 2368
4 000 Kč limit (25.05.2022 21:21:10) 2368
3 900 Kč limit (25.05.2022 21:21:09) 1488
3 700 Kč limit (25.05.2022 21:21:04) 2368
3 600 Kč limit (25.05.2022 21:20:34) 1488
3 600 Kč limit (25.05.2022 21:20:35) 2368
3 400 Kč limit (25.05.2022 21:20:14) 1488
3 300 Kč limit (25.05.2022 21:19:58) 2368
3 300 Kč limit (25.05.2022 21:19:59) 1488
3 100 Kč limit (25.05.2022 21:19:40) 2368
3 100 Kč limit (25.05.2022 21:19:41) 1488
2 900 Kč limit (25.05.2022 21:19:27) 2368
2 800 Kč limit (25.05.2022 21:19:26) 1488
2 600 Kč limit (25.05.2022 21:19:11) 2368
2 500 Kč limit (25.05.2022 21:19:10) 1488
2 300 Kč limit (25.05.2022 21:18:54) 2368
2 200 Kč limit (25.05.2022 21:18:53) 1488
2 000 Kč limit (25.05.2022 21:18:22) 2368
1 900 Kč 25.05.2022 21:18:23 1488
1 800 Kč limit (25.05.2022 21:15:38) 2368
1 700 Kč 25.05.2022 21:06:35 247
1 600 Kč 24.05.2022 0:23:19 1855
1 500 Kč limit (24.05.2022 0:23:13) 8439
1 500 Kč 24.05.2022 0:23:14 1855
1 400 Kč limit (24.05.2022 0:14:11) 8439
1 300 Kč 24.05.2022 0:14:12 1855
1 200 Kč limit (05.05.2022 20:32:52) 8439
1 100 Kč 30.04.2022 20:43:50 1488
1 000 Kč 29.04.2022 7:30:48 849