Mária Medvecká - Kytice v bílém džbánku

Olej na kartonu, 37x28 cm, signováno vpravo dole Medvecká, rám.

o autorovi: 1914 - 1987
Slovenská malířka.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

15450. Kytice v bílém džbánku
Dražba ukončena:24.01.2018 20:19:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč