Marek Uhlíř - Geometrie 02

Akryl na plátně, 80x80 cm. Signováno vpravo dole Uhlíř. Nerámováno.

o autorovi: 1975
Malíř, animátor. Vystudoval animaci na Filmové akademii M. Ondříčka v Písku. Se svým absolventským filmem vyhrál na mezinárodním studentském filmovém festivalu ISFF v Hollywoodu kategorii animace. Po studiu pracoval s Janem Švankmajerem na celovečerním filmu "Přežít svůj život". Od roku 2013 aktivně maluje a vystavuje obrazy. Od roku 2021 je členem plzeňské Unie výtvarných umělců. Jeho obrazy jsou v soukromých sbírkách v Čechách i v zahraničí.

117457. Geometrie 02
Dražba ukončena:27.06.2024 20:26:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč