Marcella Beltrami - Zlatá žíla

Kombinovaná technika, 60x60 cm. Monogramováno vpravo dole MB 11. Nerámováno.

Pozn.: Vystaveno v Miláně v roce 2011. "Zlatou žílu" máme každý ukrytou sám v sobě. Stačí ji jen objevit...Najdeme ji za předpokladu dostatečné lásky, víry a vytrvalosti. Srdce je naším detektorem, víra je ukazatelem, je tím co si dokážeme představit a vytrvalost je o silném přesvědčení a odvaze, ne vzdát se těsně před dobytím ráje.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: Narozena r. 1980 v Brně, kde nejprve navštěvovala lidovou školu umění a posléze vystudovala obor módní návrhář.
Roku 2001 vycestovala do Itálie splnit si sen a roku 2006 si vytvořila vlastní módní značku Marbellin. V roce 2011 byla vybrána, spolu s dalšími 20 umělci z celé Itálie, milánskou uměleckou nadací Viola a mohla se tak účastnit výstav v Miláně. V roce 2015 byla vybrána s dalšími 38 umělci z celého světa a vystavovala v samotném Louvre v Paříži.

Maluje především na plátno a nejčastěji střídá nebo kombinuje olej s akrylem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

77286. Zlatá žíla
Dražba ukončena:25.05.2022 22:52:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč