Marcella Beltrami - Vstup do zlatého věku

Kombinovaná technika, 30x24 cm. Monogramováno uprostřed MB. Nerámováno.

o autorovi: Narozena r. 1980 v Brně, kde nejprve navštěvovala lidovou školu umění a posléze vystudovala obor módní návrhář.
Roku 2001 vycestovala do Itálie splnit si sen a roku 2006 si vytvořila vlastní módní značku Marbellin. V roce 2011 byla vybrána, spolu s dalšími 20 umělci z celé Itálie, milánskou uměleckou nadací Viola a mohla se tak účastnit výstav v Miláně. V roce 2015 byla vybrána s dalšími 38 umělci z celého světa a vystavovala v samotném Louvre v Paříži.

Maluje především na plátno a nejčastěji střídá nebo kombinuje olej s akrylem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

93032. Vstup do zlatého věku
Dražba ukončena:26.04.2023 21:24:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč