Marcella Beltrami - Ve víru nočního tance - Pod hladinou

Kombinovaná technika, 70x70 cm. Monogramováno vpravo nahoře MB Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

Abstraktní dílo " Ve víru nočního tance " vzniká formou štuku a metalických akrylových barev, odkud na nás dýchá atmosféra letního večerního veselí, ve formě náznaku tanečnice. A jelikož mne vždy vábila variabilita, pokud by se někomu takto obraz nepozdával, převrácením vzniká atmosféra, jak když pod vodní hladinou. Je tedy čistě na vás, který pohled vás bude více přitahovat.

o autorovi: Narozena r. 1980 v Brně, kde nejprve navštěvovala lidovou školu umění a posléze vystudovala obor módní návrhář.
Roku 2001 vycestovala do Itálie splnit si sen a roku 2006 si vytvořila vlastní módní značku Marbellin. V roce 2011 byla vybrána, spolu s dalšími 20 umělci z celé Itálie, milánskou uměleckou nadací Viola a mohla se tak účastnit výstav v Miláně. V roce 2015 byla vybrána s dalšími 38 umělci z celého světa a vystavovala v samotném Louvre v Paříži.

Maluje především na plátno a nejčastěji střídá nebo kombinuje olej s akrylem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

101590. Ve víru nočního tance - Pod hladinou
Dražba ukončena:28.09.2023 22:06:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč