Marcella Beltrami - Panna za úsvitu

Kombinovaná technika, 30x25 cm. Monogramováno vpravo dole MB 16. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází z ateliéru autorky. Když tma začne prosvítat, když se nový den klube k životu, sklopíme pohled opět na naši cestu.

o autorovi: Narozena r. 1980 v Brně, kde nejprve navštěvovala lidovou školu umění a posléze vystudovala obor módní návrhář.
Roku 2001 vycestovala do Itálie splnit si sen a roku 2006 si vytvořila vlastní módní značku Marbellin. V roce 2011 byla vybrána, spolu s dalšími 20 umělci z celé Itálie, milánskou uměleckou nadací Viola a mohla se tak účastnit výstav v Miláně. V roce 2015 byla vybrána s dalšími 38 umělci z celého světa a vystavovala v samotném Louvre v Paříži.

Maluje především na plátno a nejčastěji střídá nebo kombinuje olej s akrylem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

73265. Panna za úsvitu
Dražba ukončena:13.02.2022 21:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč