Kombinovaná technika, 90x90 cm. Monogramováno vpravo dole MB 11. Nerámováno.
Pozn.: Dílo pochází z ateliéru autorky. Vystaveno v Miláně v roce 2011....... Východ slunce na pobřeží, je pokaždé jak zázračný okamžik stvoření. Je to magický okamžik, kdy se probouzí nový život dalšího dne, kde od třpytu prvního paprsku, postupně rozlévá jas směrem k nám, po celém horizontu mořské hladiny kolem, až roztetelí i vzduch a probudí k životu i kameny na pláži. Každý kámen je jak živý, každý něco vyzařuje, a něco připomíná, co vidíš Ty? Magická pláž je tu, aby probudila Tvé sny!
o autorovi: Narozena r. 1980 v Brně, kde nejprve navštěvovala lidovou školu umění a posléze vystudovala obor módní návrhář.
Roku 2001 vycestovala do Itálie splnit si sen a roku 2006 si vytvořila vlastní módní značku Marbellin. V roce 2011 byla vybrána, spolu s dalšími 20 umělci z celé Itálie, milánskou uměleckou nadací Viola a mohla se tak účastnit výstav v Miláně. V roce 2015 byla vybrána s dalšími 38 umělci z celého světa a vystavovala v samotném Louvre v Paříži.
Maluje především na plátno a nejčastěji střídá nebo kombinuje olej s akrylem.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč