Marcella Beltrami - Horovo oko

Kombinovaná technika na plátně fixovaném na kartonu, 30x40 cm. Monogramováno vpravo dole MB 22. Nerámováno.

Pozn.: Skutečný význam Horova oka, což spousta lidí netuší, je symbolické znázornění průřezu našeho mozku a v něm umístění šišinky, jinak také třetího oka, kde se ukrývá skutečný božský potenciál v každém z nás. Šišinka je anténou k propojení s božským principem, s tvůrčím potenciálem a možností měnit pomocí energie hmotu. Jsme multidimensionální a můžeme si vybírat z pararelních možností realit. Za zázraky máme něco, co si nedokážeme vysvětlit a co jsme nečekali, ale dějí se. Proč asi ? Až připustíme, že jsme i vědomím, inteligentní energií, která tvoří hmotu, můžeme mít zázraky na denním pořádku. Nic není nemožné...a už ve starověkém Egyptě to věděli.

o autorovi: Narozena r. 1980 v Brně, kde nejprve navštěvovala lidovou školu umění a posléze vystudovala obor módní návrhář.
Roku 2001 vycestovala do Itálie splnit si sen a roku 2006 si vytvořila vlastní módní značku Marbellin. V roce 2011 byla vybrána, spolu s dalšími 20 umělci z celé Itálie, milánskou uměleckou nadací Viola a mohla se tak účastnit výstav v Miláně. V roce 2015 byla vybrána s dalšími 38 umělci z celého světa a vystavovala v samotném Louvre v Paříži.

Maluje především na plátno a nejčastěji střídá nebo kombinuje olej s akrylem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

84120. Horovo oko
Dražba ukončena:18.09.2022 20:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč