Marcella Beltrami - Emoce

Akryl na plátně, 50x50 cm. Monogramováno vpravo dole MB 22. Nerámováno.

Pozn.: Emoce vznikají na základě prožitku, či vnímání určité situace. Přičemž vnímání a následný projev emocí závisí na nastavení naši mysli. Rozvířené emoce jsou spjaté s dualismem našeho analytického vědomí, který je součástí hmotného projevu bytí. Ne všichni si však ještě dokážou stabilně udržet radostné a klidné emoce. Zde je totiž zapotřebí převzít kontrolu nad vlastní myslí, nepřijímat žádné negativní myšlenky, nikoho a nic neodsuzovat, odpárat staré škodlivé vzorce z podvědomí, naplnit každý okamžik vděčností a láskou a vymanit se z vlastní analytické mysli-ega do věčného teď a tady.

o autorovi: Narozena r. 1980 v Brně, kde nejprve navštěvovala lidovou školu umění a posléze vystudovala obor módní návrhář.
Roku 2001 vycestovala do Itálie splnit si sen a roku 2006 si vytvořila vlastní módní značku Marbellin. V roce 2011 byla vybrána, spolu s dalšími 20 umělci z celé Itálie, milánskou uměleckou nadací Viola a mohla se tak účastnit výstav v Miláně. V roce 2015 byla vybrána s dalšími 38 umělci z celého světa a vystavovala v samotném Louvre v Paříži.

Mezi oblíbené výjevy patří jak mysteriózní akty, tak abstraktní podání hloubky myšlenek, červánková panoramata aj. Maluje především na plátno a nejvíce střídá nebo kombinuje olej s akrylem.

77157. Emoce
Dražba ukončena:25.05.2022 20:40:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč